Potrebujete opraviť Xiaomi elektrokolobežku, no nemáte nablízku žiadny servis? Máme pre vás jednoduché riešenie. Kolobežku prídeme vyzdvihnúť priamo k vám, prepravíme do nášho servisného strediska, opravíme a dovezieme naspäť k vám. Vy sa nemusíte o prevoz vôbec starať, stačí vykonať len 3 jednoduché kroky.

Za zvoz kolobežky do servisu teraz nič neplatíte!

c1.png

Vyplňte formulár

Vyplňte jednoduchý formulár (nižšie) s vašimi kontaktnými informáciami a požiadavkou na servis.

zvoz1.png

c2.png

Zabaľte kolobežku

Kolobežku zabaľte najlepšie do pôvodnej krabice. Ak krabicu nemáte, môžete si zakúpiť TU.

zvoz2.png

c3.png

Odovzdajte nášmu kuriérovi

Do 2 pracovných dní príde náš kuriér, nalepí štítok na zásielku a doručí ju priamo k nám.

zvoz3.png

HOTOVO

To je všetko čo musíte vykonať. My sa postaráme o servis vašej kolobežky podľa vyplneného formulára a zašleme vám ju opravenú kuriérom naspäť. Pred odoslaním vám zašleme faktúru za servis na preplatenie.

zvoz4.png

Ako dlho potrvá servis?

Akonáhle k nám príde vaša kolobežka, servis realizujeme ešte ten istý deň. Po servise hneď zasielame faktúru na preplatenie a po pripísaní platby na náš účet odosielame kolobežku naspäť k vám. Celkovo tak dĺžka trvania servisu spolu s prepravou a platbou môže trvať cca 4-5 pracovných dní.

Pozn.: Bohužiaľ vzhľadom na korona vírus a obmedzenia dopravcov nie je možné zaslať kolobežku na dobierku, faktúru je nutné uhradiť cez internet banking.


Aktuálne vybavujeme servis elektrokolobežiek na našej novej pobočke Amper servis na Záporožská 3, Bratislava - Petržalka. Objednávku zvozu môžete realizovať kliknutím na tlačidlo nižšie

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo