Prevádzkujeme servis elektrických kolobežiek v Bratislave. Zameriavame sa na servis Xiaomi kolobežiek, ktoré v dnešnej dobe patria medzi najobľúbenejšie elektrické kolobežky. Najčastejším problémom pri prevádzke Xiaomi kolobežiek sú defekty na vzduchových pneumatikách, ktorým sa skôr či neskôr nevyhnete. Výmena pneumatiky na Xiaomi kolobežke je však veľmi problematická a preto vám odporúčame obrátiť sa na nás. Môžete sa však stretnúť aj s inými menšími problémami ako zlomenie rôznych plastových častí, trasenie predného panela v skladacom kĺbe, opotrebovanie bŕzd a podobne.

Aktuálne vybavujeme servis elektrokolobežiek na našej novej pobočke Amper servis na Záporožská 3, Bratislava - Petržalka. Prevádzka na Obchodnej ulici je dočasne zatvorená.

Zvoz Xiaomi kolobežiek z celého Slovenska

zvoz-SK.png

Nie ste z Bratislavy a potrebujete opraviť vašu Xiaomi kolobežku? Teraz vám na to stačia len 3 jednoduché kroky - vyplniť objednávku na našom webe, zabaliť kolobežku a počkať na nášho kuriéra. O nič iné sa nestaráte!

Najčastejšie servisné úkony Xiaomi kolobežiek, ktoré zabezpečujeme

oprava defektov a výmena pneumatík | výmena celogumenných pneumatík | výmena náhradných dielov | fixácia trasenia predného panela v skladacom kĺbe | oprava skladacieho mechanizmu | oprava alebo nastavenie kotúčovej brzdy | výmena brzdných doštičiek na kotúčovej brzde | oprava zadného blatníka a svetla po ich odlomení | oprava elektroniky a batérie | iné ...

Prevencia defektov

kývanie, trasenie riadidiel Xiaomi

O kolobežkách Xiaomi je všobecne známe, že nie je veľký problém dostať defekt a môže sa vám to stať aj niekoľko krát do mesiaca. Existuje však šikovné riešenie v podobe produktu Slime Tube Sealant (detail produktu >>). Aplikáciou tohto prípravku priamo do duše zabezpečíte ochranu voči defektom do veľkosti 3mm. Prípravok si môžete kúpiť v našom eshope, alebo vám ho vieme priamo aplikovať v našom servise. Slime je vhodný samozrejme aj pre iné dušové kolesá, ako napr. pre bicykel, detské kočíky a pod. Slime napĺňame pre všetky typy dušových pneumatík, v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kývanie / vôla v riadidlách

kývanie, trasenie riadidiel Xiaomi

Ďalším častým problémom Xiaomi kolobežiek je vôla, resp. trasenie riadidiel. Sú dve kritické miesta, kde sa vám riadidlá môžu rozkývať. Ak je vôla v skladacom mechanizme, dá sa vyriešiť jednoduchým osadením anti-vibračnej vložky a správnym nastavením vnútornej skrutky skladacieho mechanizmu, ktorá spája skladaciu páčku s predným háčikom. Ak je vôla v priestore kde sa napája tyč riadidiel na skladací mechanizmus, ide o zložitejší problém avšak nie neriešiteľný. V každom prípade ak máte problém s vôlou riadidiel Xiaomi kolobežky, odporúčame navštíviť náš servis, pretože jazda s pevnými nekývajúcimi sa riadidlami je omnoho pohodlnejšia a hlavne bezpečnejšia. Neriešením tohto problému môže prísť napr. k zlomeniu predného háčika skladacieho mechanizmu a samovolnému sklopeniu tyče riadidiel, čo môže byť nebezpečné najmä počas jazdy.

Repasovanie batérie Xiaomi

oprava batérie Xiaomi kolobežky

Batéria je najdrahším komponentom na celej kolobežke. Batériu na vašej Xiaomi kolobežke však dokážeme opraviť a vo väčšine prípadov sa tak nemusí pristúpiť k jej samotnej výmene. Dokážeme presne identifikovať problém batérie Xiaomi M365 a vymeniť len danú sekciu poškodených článkov alebo iných komponentov batérie. Pokiaľ vám nejde zapnúť Xiaomi kolobežka, nejde dobíjanie, prípadne ste rapídne stratili výkon alebo celkový dojazd, môže sa jednať práve o problém s batériou. V takom prípade odporúčame návštevu nášho servisu, kde prevedieme diagnostiku batérie a jej následnú opravu.

Náhradné diely pre kolobežku Xiaomi

Pozrite si našu ponuku náhradných dielov pre elektrokolobežky Xiaomi, od náhradných pneumatík, svetiel, bŕzd, kovových a plastových častí až po rôzne tesnenia a gumičky. Ponúkame taktiež rôzne vychytávky a doplnky, ktoré spríjemňujú používanie Xiaomi kolobežky. Náhradné diely vám vieme inštalovať / vymeniť aj priamo v našom servise.

Kde nás nájdete?

Aktuálne vybavujeme servis elektrokolobežiek na našej novej pobočke Amper servis na Záporožská 3, Bratislava - Petržalka. Prevádzka na Obchodnej ulici je dočasne zatvorená.

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo