Internetový obchod TopKolobezky.sk prevádzkuje aj požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave. Elektrokolobežka slúži ako efektívny dopravný prostriedok v preplnených mestách, ale aj ako príjemný spoločník vo voľnočasových aktivitách, ktorý spája zábavu, adrenalín, zdravý pohyb a objavovanie nových miest. Jazda na elektrokolobežke je jedinečný zážitok, ktorý musíte vyskúšať!

Elektrická kolobežka Globber ONE K E-motion

U nás si môžete požičať vlajkovú loď spoločnosti Globber, elektrokolobežku ONE K E-motion, so silným 250W elektromotorom v prednom kolese, s dojazdom až 25 km (celkový dojazd ovplyvňuje hmotnosť jazdca a náročnosť terénu). Táto elektrická kolobežka je veľmi ľahká (10,9 kg) a skladateľná. Podrobný popis si môžete pozrieť priamo v detaile produktu na našom eshope TU.

Cenník

2 hodiny
15€
s DPH
vratný depozit 50€
5 hodín
19,5€
s DPH
vratný depozit 50€
1 deň
24€
s DPH
vratný depozit 50€
Víkend*
48€
s DPH
vratný depozit 50€
* prenájom na víkend trvá 3 dni, začína v piatok (napr. o 13:00 hod) a končí v pondelok v rovnaký čas (13:00 hod).
Pri prenájme na viac dní nás prosím kontaktujte za účelom vypracovania cenovej ponuky.Prečo vyskúšať elektrokolobežku?

- choďte si trošku zašportovať, kolobežka je veľmi dobrým prostriedkom pre formovanie postavy a celkový rozvoj kondície. Ak už nebudete vládať, zapnete elektrický pohon a pohodlne sa vrátite domov

- spravte si pekný výlet po Bratislave, alebo naložte kolobežku do auta a prejdite si akékoľvek zaujímavé destinácie

- vyskúšajte si jazdu s elektrickou kolobežkou do Vašej práce alebo na pracovné stretnutie. Pozor, hrozí že už nikdy nebudete chcieť využívať MHD alebo vlastné auto :-)

- chystáte sa na dovolenku napríklad do Chorvátska? Prečo so sebou nezobrať elektrokolobežky? Na dlhší prenájom Vám spravíme skvelú cenu 

Rezervácia termínu

Pre prenájom elektrickej kolobežky nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo emaile, prípadne využite náš kontaktný formulár. O dostupnosti elektrokolobežky sa vždy informujte vopred.

tk-kontakt3.png
Včeobecné obchodné podmienky prenájmu

- v cene prenájmu elektrokolobežky je zahrnuté taktiež zapožičanie zámku a nabíjačky do el. siete.

- pri preberaní budeme od vás požadovať údaje z občianskeho preukazu a depozit vo výške 50€ pre prípad poškodenia elektrokolobežky

- v prípade odcudzenia alebo zničenia je nájomca povinný uhradiť škody v plnej výške

Zľava na nákup elektrickej kolobežky

Po skončení prenájmu elektrickej kolobežky od nás automaticky dostanete zľavový kupón na nákup elektrickej kolobežky z nášho eshopu vo výške zaplateného nájomného (do maximálnej výšky 100€ na 1 elektrokolobežku). Preto pred samotnou kúpou odporúčame elektrokolobežku najprv vyskúšať a následne zvážiť prípadnú kúpu. Platnosť zľavového kupónu je 15 dní od skončenia prenájmu.

Kde nás nájdete?

Preberanie a odovzdávanie elektrických kolobežiek prebieha na adrese Hálova 20, 851 01 Bratislava. V najbližšom okolí sa nachádzajú MHD zastávky Markova (340m), ŽST Petržalka (350m), Rusovská cesta (400m), Hálova (400m), prípadne koncová zastávka električky do Petržalky Jungmanova (820m). Hneď vedľa nás (130m) sa nachádza vstup na cyklotrasu.

Elektrokolobežku privezieme aj priamo k vám!

Nechce sa vám k nám, my prídeme k vám! Elektrickú kolobežku môžeme priviezť v Bratislave a blízkom okolí rovno k vám domov. Na rovnaké miesto (prípadne podľa dohody iné miesto) si potom prídeme elektrokolobežku vyzdvihnúť. Celkovú cenu dopravy si dohodneme telefonicky alebo emailom, podľa vami určenej lokality. Všeobecne platí cena 0,50€ za 1 km.
Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo