Služba požičovne kolobežiek je dočasne pozastavená z dôvodu korona vírusu a nariadení vlády. Ďakujeme za pochopenie.
English language Switch to English >>

Internetový obchod TopKolobezky.sk prevádzkuje aj požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave na známej ulici Obchodná. Elektrokolobežka slúži ako efektívny dopravný prostriedok v preplnených mestách, ale aj ako príjemný spoločník vo voľnočasových aktivitách, ktorý spája zábavu, adrenalín, zdravý pohyb a objavovanie nových miest. Jazda na elektrokolobežke je jedinečný zážitok, ktorý musíte vyskúšať!

Elektrické kolobežky na prenájom

U nás si môžete požičať vlajkovú loď spoločnosti Globber, elektrokolobežku ONE K E-motion, obľúbené elektrické kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2, Xiaomi Mi Scooter Pro, Kugoo S1 alebo novinku Kugoo M2 Pro . Tieto elektrokolobežky obsahujú silný elektromotor v prednom kolese (250W - 350W). Celkový dojazd kolobežiek je približne 25 km (dojazd ovplyvňuje hmotnosť jazdca a náročnosť terénu), kolobežka Xiaomi Pro má dojazd až 45 km. Podrobný popis si môžete pozrieť priamo v detaile produktov na našom eshope: Globber, Xiaomi, Xiaomi Pro, Kugoo S1, Kugoo M2 Pro.

elektrické kolobežky na prenájom

Cenník

1 hodina
12€
s DPH
vratný depozit 50€
3 hodiny
18€
s DPH
vratný depozit 50€
1 deň
24€
s DPH
vratný depozit 50€
Víkend*
39€
s DPH
vratný depozit 50€
* víkendový prenájom trvá 3 dni, začína v piatok a končí v pondelok v rovnaký čas.
Pri prenájme na viac dní nás prosím kontaktujte za účelom vypracovania cenovej ponuky.Prečo vyskúšať elektrokolobežku?

- choďte si trošku zašportovať, kolobežka je veľmi dobrým prostriedkom pre formovanie postavy a celkový rozvoj kondície. Ak už nebudete vládať, zapnete elektrický pohon a pohodlne sa vrátite domov

- spravte si pekný výlet po Bratislave, alebo naložte kolobežku do auta a prejdite si akékoľvek zaujímavé destinácie

- vyskúšajte si jazdu s elektrickou kolobežkou do Vašej práce alebo na pracovné stretnutie. Pozor, hrozí že už nikdy nebudete chcieť využívať MHD alebo vlastné auto :-)

- chystáte sa na dovolenku napríklad do Chorvátska? Prečo so sebou nezobrať elektrokolobežky? Na dlhší prenájom Vám spravíme skvelú cenu 

Rezervácia termínu

Pre prenájom elektrickej kolobežky nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle alebo emaile, prípadne využite náš kontaktný formulár. O dostupnosti elektrokolobežky sa vždy informujte vopred.

tk-kontakt3.png
Včeobecné obchodné podmienky prenájmu

- v cene prenájmu elektrokolobežky je zahrnuté taktiež zapožičanie zámku a nabíjačky do el. siete.

- pri preberaní budeme od vás požadovať údaje z občianskeho preukazu a depozit vo výške 50€ pre prípad poškodenia elektrokolobežky

- v prípade odcudzenia alebo zničenia je nájomca povinný uhradiť škody v plnej výške

Zľava na nákup elektrickej kolobežky

Po skončení prenájmu máte nárok na zľavu pri kúpe elektrickej kolobežky z nášho eshopu do výšky zaplateného nájomného (maximálne 30€). Preto pred samotnou kúpou odporúčame elektrokolobežku najprv vyskúšať a následne zvážiť prípadnú kúpu. Pre získanie zľavového kupónu sa stačí preukázať bločkom za prenájom do 14 dní od uskutočnenia prenájmu (osobne na Obchodnej 53, Bratislava, alebo cez email).

Kde nás nájdete?

Preberanie a odovzdávanie elektrických kolobežiek prebieha v našom showroome na adrese Obchodná 53, 811 06 Bratislava (otváracie hodiny uvedené nižšie). V najbližšom okolí sa nachádza električková zastávka Vysoká (električky č. 1, 5, 8) alebo trolejbusová zastávka Kollárovo námestie (trolejbusy č. 202, 207, 208, 212).

otv-mimo.jpg

Večerné vyzdvihnutie na dohodnutom mieste

Ponúkame špeciálnu službu večerného vyzdvihnutia elektrických kolobežiek (po skončení doby prenájmu) priamo na vami zvolenom mieste v rámci Bratislavy, či už u vás doma, v hoteli alebo na inom dohodnutom mieste. Nemusíte sa tak po skončení prenájmu vracať na naše odberné miesto Obchodná 53, Bratislava, ale kolobežku / kolobežky si prídeme sami vyzdvihnúť večer medzi 19:00 - 21:00 hod, prípadne podľa dohovoru.

Platí len pre prenájmy od 3 hodín a vyššie. Dohodnutá doba prenájmu sa automaticky navyšuje o čas do vyzdvihnutia elektrokolobežky, takže ak si napríklad objednáte 3 hodinový prenájom a kolobežku si prevezmete už o 11:00 doobeda, my si ju prídeme vyzdvihnúť až večer a tak získate niekoľko hodín prenájmu navyše.

Poplatky pre večerné vyzdvihnutie:

Večerné vyzdvihnutie elektrokolobežiek po 3 hodinovom prenájme - 7

Večerné vyzdvihnutie elektrokolobežiek po celodennom prenájme - 5€

Večerné vyzdvihnutie elektrokolobežiek po víkendovom prenájme - 4€

Večerné vyzdvihnutie platí len pre kolobežky Globber, Kugoo a Xiaomi. V rámci poplatku vyzdvihneme max 4 elektrokolobežky.
Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo