Elektrická kolobežka CityWiel Premium

798,00 €
S DPH

Elektrická kolobežka CityWiel je vhodná ako na cesty, tak aj do náročnejšieho terénu. Nosnosť je až 130kg, maximálna rýchlosť 25 km/h a celkový dojazd od 12 až do 60 km (rozšíriteľná batéria). Verzia Premium navyše obsahuje odpruženú vidlicu a kotúčovú prednú brzdu.

Farba
Množstvo

Kolobežka CityWiel je jednoduchý jednostopý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby. Kolobežkovať na nej možno po bežných komunikáciách v obci. Taktiež je určená na zrýchlený presun osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch či už na prepravu medzi objektmi v exteriéri, alebo priamo vo výrobných halách. Kolobežka CityWiel je výrobok vyvinutý spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici.

Odporúčané doplnky

CW kolobežka má v porovnaní s už existujúcimi technickými riešeniami viaceré výhody. Veľkou výhodou je možnosť zvýšiť dojazd pridaním až štyroch kusov batérií doplnením do priestoru pre uloženie batérie. Výhodou je aj vhodné technické riešenie elektrického kolesa, ktoré pri odvaľovaní na voľnobeh kladie len minimálny odpor, čím umožňuje využívať elektrickú kolobežku aj po vybití batérie ako klasickú manuálnu kolobežku. Kolobežka je navrhnutá tak aby bolo možné na ňu pridávať bežne dostupné cyklistické doplnky ako napríklad odpruženú vidlicu, svetlá, brzdové páčky, zvukové výstražné zariadenia, tachometre a podobne.

Chceli by ste si elektrokolobežku najprv vyskúšať?

Prevádzkujeme požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave, kde si môžete elektrokolobežku zadarmo vyskúšať. Za poplatok (vratný v prípade nákupu) si ju môžete dokonca požičať na niekoľko hodín alebo niekoľko dní! Cenu za prenájom vám v prípade následného nákupu odpočítame z ceny elektrokolobežky! (max. do 30€)

4v1-globber-odrazedlo2.jpgSilný 250W motor

Elektrický motor je umiestnený v zadnom kolese. Maximálna rýchlosť je obmedzená na 25km/h a ovláda sa pomocou otočnej rukoväti na riadidlách.


4v1-globber-odrazedlo2.jpgOdpružená vidlica

Verzia Premium obsahuje odpruženú prednú vidlicu, pre ešte pohodlnejšiu jazdu a zvládanie náročných terénov.


4v1-globber-tyc_1.jpg

Doplnky

Na elektrickú kolobežku CityWiel môžete použiť klasické cyklistické doplnky ako svetlá, tachometre, brzdy, ale aj prídavnú detskú sedačku, alebo klasickú sedačku.


4v1-globber-kolobezka.jpg

Rozšíriteľná batéria

Dojazd elektrokolobežky CityWiel si viete predĺžiť až na 60 km vďaka prídavným batériám, ktoré si viete aj sami jednoducho doplniť do nášľapnej časti kolobežky.


Technický popis:

 • Nosnosť: 130 kg
 • Max. rýchlosť: 25 km/h
 • Dojazd: 12 km (možnosť pridať až 4ks batérií a predĺžiť tak dojazd na 60km)
 • Typ batérie: Li-ion s ukazovateľom stavu batérie
 • Elektromotor: 250 W
 • Doba dobíjania: 1,5 - 3 hod. (podľa počtu batérií)
 • Rám: Oceľový, lakovaný
 • Vidlica: Odpružená
 • Riadidlá: Ergonomický tvar
 • Rýchlosti: 2 výkonnostné stupne
 • Podlaha: Protišmyková, hliníková
 • Ovládanie: Pomocou otočnej rukoväte
 • Brzda: Zadná bubnová, predná kotúčováTabuľka dát

Vhodné
pre tínedžerov a dospelých
Nosnosť
130 kg
Počet koliesok
2
Svietiace kolieska
nie
Ručná brzda
áno
Skladateľné
nie
Elektrický pohon
áno
Výkon
250 W
Dojazd
12 - 60 km
Odpruženie
áno
Max. rýchlosť
25 km/h

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo