Globber Kolobežka Go Up Foldable Plus Sky Blue

Globber Kolobežka Go Up Foldable Plus Sky Blue

89,90 €
S DPH
Všetko v jednom – kolobežka pre batoľatá so sedadlom s patentovaným, prispôsobivým dizajnom sa mení z režimu pre deti na jazdu v sede s rúčkou pre rodiča, odrážadlo a kolobežku. Režimy jazdy na odrážadle a v sede s rodičovskou rúčkou sú určené pre deti  vo veku 15 - 36 mesiacov a režim kolobežky pre ...
Množstvo
Skladom

Všetko v jednom – kolobežka pre batoľatá so sedadlom s patentovaným, prispôsobivým dizajnom sa mení z režimu pre deti na jazdu v sede s rúčkou pre rodiča, odrážadlo a kolobežku. Režimy jazdy na odrážadle a v sede s rodičovskou rúčkou sú určené pre deti  vo veku 15 - 36 mesiacov a režim kolobežky pre deti vo veku 3 - 7 rokov.

GO • UP FOLDABLE PLUS kolobežka so sedadlom má odnímateľnú opierku nôh s ľahko odskrutkovateľným gombíkom pre bezpečnú a pohodlnú jazdu na kolobežke v jazdnom režime.
Ľahko transformujte svoju kolobežku GO • UP FOLDABLE PLUS so sedadlom a prepínajte medzi rôznymi režimami kedykoľvek, a to vďaka nášmu 100% dizajnu bez použitia náradia.
Naša kolobežka s mäkkým sedadlom TPR, ktoré je tiež nastaviteľné pomocou bočného gombíka v 2 výškach bez použitia náradia a kolobežka kde sa da výška T-riadidiel nastaviť v 3 výškach.
Kolobežka GO • UP FOLDABLE PLUS so sedadlom sa zmení na bezpečnú skladaciu kolobežku pre deti , ktorá je dodávaná s našim patentovaným skladacím systémom s ľahko použiteľným bočným tlačidlom na strane kolobežky pre deti .
Kolobežka pre deti je vyrobená z veľmi nízkej kovovej vystuženej konštrukcie, ktorá unesie až 50 kg a dodáva sa so širokou, protišmykovou kompozitnou podložkou bezpečné kolobežkovanie
Prečo kupovať 3 produkty ak ich môžete mať v jednom?

Maximálne zaťaženie sedadla pre jazdu v sede s rodičovskou rúčkou a odrážadla – 20kg
Maximálne zaťaženie kolobežky – 50kg
Globber
641-101

Tabuľka dát

Věk
+

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo