Globber Detská helma Elite Lights Deep Pink - Flower XS/S

Globber Detská helma Elite Lights Deep Pink - Flower XS/S

44,90 €
S DPH
Detské prilby Globber vďaka najprísnejším francúzskym certifikačným normám patria medzi najbezpečnejšie a neprecíznejšie spracované prilby. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním vnútornej výstelky s ABS plastovou ochrannou kopulou, ktorá zabezpečí maximálne bezpečie.Prilby vďaka vnútornému komfortnému ...
Množstvo
Skladom

Detské prilby Globber vďaka najprísnejším francúzskym certifikačným normám patria medzi najbezpečnejšie a neprecíznejšie spracované prilby. Vyznačujú sa kvalitným spracovaním vnútornej výstelky s ABS plastovou ochrannou kopulou, ktorá zabezpečí maximálne bezpečie.Prilby vďaka vnútornému komfortnému polstrovaniu sú príjemné a nijako nepôsobia rušivo počas prechádzky, prípadne pri naháňačke na kolobežkách. Prilbičky v najmenšej veľkosti sú vyrobené vlisovaním vnútornej štruktúry do kopuly, a teda označujeme ich ako extra-lights – extra ľahké. Toto je mimoriadne dôležitý faktor pre tých najmenších kolobežkárov, aby si nevytvárali negatívne pocity z nosenia prilbičky už do malička.

Veľkosť XS/S (48-53 cm)
Prilba má pre dokonalé odvetrávanie 11 vetracích otvorov.
LED svetlo, ktoré svieti v 3 rôznych režimoch (zapnutý / blesk / rýchly blesk) pre maximálnu viditeľnosť a zvýšenú bezpečnosť.
Bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť, aby malým jazdcom poskytovala dokonalú ochranu počas jazdy.
Globber
507-110

Tabuľka dát

Věk
+

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo