Kolobežka Globber ONE NL 125 Deluxe - čierno šedá

129,90 €
S DPH

Úžasná mimoriadne úspešná kolobežka pre širokú vekovú škálu užívateľov. Kvalitné ložiská ABEC 7, pevná konštrukcia, skladateľná a veľmi rýchla. Prepracovaná zadná brzda vystužená oceľovým pásom. Nosnosť až 100kg.

Množstvo
Skladom

Úžasná mimoriadne úspešná kolobežka pre širokú vekovú škálu užívateľov. Kolobežka je veľmi ľahko a elegantne skladateľná do mimoriadne kompaktných rozmerov. Vďaka veľmi kvalitným ložiskám ABEC7 má výbornú zotrvačnosť a nízky valivý odpor. Je ťažké určite pre akú vekovú kategóriu je vhodná, pretože má nosnosť až 100kg, vďaka oceľovej výstuži v nášľapnej časti. Riadidlá sa dajú polohovať aj do pozície pre dospelých a ovládať ju zvládnu aj 5 ročné deti. Kolobežka NL125 deluxe je vybavená kombinovanou brzdou. Neuveriteľnou špecialitou (mimochodom je to Globber prvok) je integrovaný stojan. Stačí stlačiť poistku a kolobežka si „sadne" na nášľapnú časť a je odparkovaná.

Kolobežka je skladateľná do kompaktných rozmerov. Vďaka svojmu dizajnu a ľahkému telu sa stáva výborným spoločníkom pre mestské presúvanie alebo aktívne športovanie.

Tento produkt si môžete pozrieť v našom showroome Obchodná 53, Bratislava

Navštívte nás v našom showroome na Obchodnej ulici v Bratislave a presvedčte sa o kvalite produktov Globber na vlastnej koži.

nastavitelna-vyska2.jpg

Vystužený rám a protišmykový nášľap

Trojitá vystužená konštrukcia s kovovou platňou v nášľapnej doske garantuje dlhodobú životnosť a mechanickú odolnosť kolobežky a vďaka patentovanému protišmykovému nášľapu "EVA grip" je mimoriadne komfortná a bezpečná.


uzamykanie.jpg

Prepracovaná zadná brzda

Zadná brzda z kompozitu vystužená oceľovým pásom je efektívna, bezpečná a vďaka perforácií protišmyková aj pri mokrom povrchu.


uzamykanie.jpg

Skladateľná do kompaktných rozmerov

Zloženie kolobežky je veľmi jednoduché a rýchle. Stačí potiahnuť za háčik pod riadidlami a sklopiť kolobežku do potrebnej polohy. Prvá pozícia slúži ako stojan kolobežky, kedy sa kolobežka oprie o svoj rám. Druhá pozícia je úplne zloženie kolobežky vhodné napr. pri cestovaní autobusom.


Technický popis:

  • Rám rúčky: hlinník
  • Stojan: áno (integrovaný, sklopením tiahla sa kolobežka uloží do parkovacej polohy)
  • Skladateľná: áno
  • Ložiská kolies: tvrdená oceľ, PU "Bi-injection core" ABEC 7
  • Nastavenie pozície rúčky: áno - trojbodové
  • Max. nosnosť: 100 kg
  • Zadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým preforovaním )
  • Ručná brzda: áno
  • Záruka: 2 roky
  • Farba: čierna / matná sivá

Tabuľka dát

Vhodné
pre tínedžerov a dospelých
Hmotnosť
3,8 kg
Nosnosť
100 kg
Počet koliesok
2
Ložiská
ABEC 7
Svietiace kolieska
nie
Ručná brzda
áno
Skladateľné
áno
Elektrický pohon
nie
Farba
Čierna

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo