Globber Freestyle Kolobežka STUNT SCOOTER GS 360 Black / Red

Globber Freestyle Kolobežka STUNT SCOOTER GS 360 Black / Red

114,90 €
S DPH
Zažite svoje prvé jazdy, skoky a triky s kolobežkou Globber GS 360 Stunt , ktorá má všetky podstatné funkcie ,ktoré mladí športovci potrebujú na naučenie sa základov tohto mladého športu.  Silné riadidlá v tvare písmena T sú doplnené 83 ° dolnou trubicou a karbónovou zadnou brzdou FLEXI, ktorá je pe ...
Množstvo
Skladom

Zažite svoje prvé jazdy, skoky a triky s kolobežkou Globber GS 360 Stunt , ktorá má všetky podstatné funkcie ,ktoré mladí športovci potrebujú na naučenie sa základov tohto mladého športu. 
Silné riadidlá v tvare písmena T sú doplnené 83 ° dolnou trubicou a karbónovou zadnou brzdou FLEXI, ktorá je pevná a má dlhú životnosť.
Robustná predná vidlica je vystužená oceľou so závitom a namontovaná na vystuženú náhlavnú súpravu, aby sa zabezpečilo, že všetky komponenty dokážu odolať sile, ktorá na kolobežku pôsobí, keď sa učia nové skvelé triky.
Vysoko kvalitné kolieska velkosti 100 mm a s tvrdosťou 88A PU majú hliníkové jadro a sú namontované na chrómových ložiskách 680ZZ ABEC 7, ktoré zvyšujú pevnosť a predlžujú životnosť kolies.
Kolobežka Stunt GS 360 je výborná prvá voľba na zoznámenie sa s týmto športom a učenie sa prvých trikov ktoré Vám ostanú v pamäti po celý život.
Globber
620-102

Tabuľka dát

Věk
8+

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo