Elektrická kolobežka Globber ONE K E-MOTION AD čierna

747,00 €
S DPH

Vlajková loď spoločnosti Globber. Elektrokolobežka, motor 250W v prednom náboji, LCD displej, pokročilé brzdenie (AD - advance deceleration),  skladateľná, nosnosť 100kg. Dojazd až 25 km.

Množstvo
Momentálne nedostupné

Elektrokolobežka je v súčasnosnosti nielen výborným a ekologickým transportným prostriedkom na krátke vzdialenosti, stáva sa aj aktívnym spoločníkom pre voľný čas. Globber patrí medzi svetovú špičku v oblasti kolobežiek a verzia ONE K E-motion je jeho vlajkovou loďou. Tento vysoko výkonný ergonomický skúter je vybavený nastaviteľnými, zakrivenými a širokými riadidlami prispôsobenými na každodenné používanie v skutočnom pohodlí. Kolobežka sa vyznačuje mimoriadnou tuhosťou vďaka extrudovanému hliníku v nášľapnej časti.

Elektromotor s výkonom 250W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie značky Panasonic sú osadené v prednom paneli kolobežky. Na rukoväti ovládate zadnú bubnovú brzdu - čo je vyslovená rarita v tomto segmente. Kolobežka obsahuje pokročilé brzdenie (AD - advance deceleration), kde pri brzdení aktívne spomaľuje aj pomocou motora. Dojazd kolobežky je fantastických 25 km. Celkový dojazd záleží od váhy jazdca a od zložitosti terénu.

globber-my-free-4-in-1-scooter-.jpg

Chceli by ste si elektrokolobežku najprv vyskúšať?

Prevádzkujeme požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave, kde si môžete elektrokolobežku zadarmo vyskúšať. Za poplatok (vratný v prípade nákupu) si ju môžete dokonca požičať na niekoľko hodín alebo niekoľko dní! Cenu za prenájom vám v prípade následného nákupu odpočítame z ceny elektrokolobežky! (max. do 30€)

nastavitelna-vyska2.jpg

Svetlo a reflexný pás

Vysoko reflexný pás na prednom paneli spolu s LED svetlom zabezpečia viditeľnosť aj v zlých svetelných podmienkach. Najmä reflexný pás patrí k vydarenému dizajnovému kúsku na tejto elektrokolobežke.


uzamykanie.jpg

Rýchle zloženie za 1 sekundu

Kolobežka je skladateľná patentovaným systémom, ktorý má v prednej časti piest, ktorý zloží kolobežku jednoduchým pohybom. Zloženie kolobežky zvládnete za jednu sekundu!


uzamykanie.jpg

Ovládanie rýchlosti a LCD displej

Rýchlosť sa dá prepínať v dvoch režimoch a to s max 6 km / hod alebo max 25 km / hod. Rýchlosť ovládate pohodlne pomocou páčky vedľa displeja. LCD displej ukazuje aktuálnu rýchlosť, prejdené kilometre a stav batérie.


kolesa.jpg

Výkonný motor v prednom kolese

Funguje na princípe striedania prúdov vplývajúcich na koleso, v ktorom sú magnety. Takéto riešenie je pre el. kolobežky najlepšie, pretože takýto motor predstavuje úplne tichú prevádzku (počuť len pneumatiky), má väčší výkon, nižšiu spotrebu, nižšiu váhu a je bezúdržbový, pretože neobsahuje žiadne trecie časti.


Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 25 km/h
 • Rýchlostné mody: 6 km/h, 25 km/h
 • Dojazd: 25 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: 36V 6 Ah
 • Doba nabíjania: do 90% za 2,5 hodiny, do 100% za 4 hodiny
 • Váha: 10,9 kg
 • LCD displej: áno - rýchlosť, vzdialenosť, kapacita batérie
 • Nosnosť: 100 kg
 • Skladateľnosť: áno (patentovaný piest pre sekundové skladanie)
 • Brzda: 1x bubnová ovládaná na rukoväti
 • Brzdenie AD (advance deceleration): áno
 • Matreriál tela kolobežky: extrudovaný hliník
 • Výkon motora: 250W

Tabuľka dát

Vhodné
pre tínedžerov a dospelých
Hmotnosť
10,9 kg
Nosnosť
100 kg
Počet koliesok
2
Svietiace kolieska
nie
Ručná brzda
áno
Skladateľné
áno
Elektrický pohon
áno
Farba
Čierna
Výkon
250 W
Dojazd
25 km
Odpruženie
nie
Max. rýchlosť
25 km/h

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo