Spevnený ocelový háčik pre Xiaomi Mi Scooter

21,90 €
S DPH

Spevnený ocelový háčik skladacieho mechanizmu pre elektrokolobežku Xiaomi. Háčik je ocelový a oveľa hrubší ako pôvodný aby sa predišlo jeho poškodeniu.

Farba
Množstvo
Vypredané

Západky na Xiaomi kolobežkách sa najmä pri starších verziách zvykli lámať alebo prehýbať, čo je veľmi nepríjemné ak sa vám to stane priamo pri jazde. Novšie kolobežky majú už lepší železný háčik / západku, no stále je dosť tenká a riziko poškodenia pretrváva. Aby ste mali 100% istotu, môžete siahnuť po tejto spevnenej ocelovej západke.

Upevnenie ocelového háčika prebieha pomocou závitovej tyčky so zapustenou imbusovou hlavicou, takže montáž je oveľa jednoduchšia ako "natĺkanie" tyčky, ako tomu je pri pôvodných západkách.

Ocelový háčik skladacieho mechanizmu je kompatibilný s Xiaomi M365 a Xiaomi M365 Pro.

Servis v Bratislave

Výmenu ocelového háčika skladacieho mechanizmu vám radi poskytneme aj v našom servise Xiaomi elektrokolobežiek v Bratislave >>

Zvoz kolobežky na servis z celého Slovenska

Ponúkame taktiež zvoz vašej elektrickej kolobežky z celého Slovenska do nášho servisného strediska, pričom vy sa o nič nestaráte a my zabezpečíme všetko ohľadom odvozu tam aj naspäť. Viac informácií tu >>

M-20BC

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo