Zobrazovacia jednotka s krytom pre Xiaomi Mi Scooter Pro

34,50 €
S DPH

Zobrazovacia jednotka pre Xiaomi elektrickú kolobežku, pre verziu M365 Pro, použiteľné však aj pre staršiu verziu Xiaomi M365.

Množstvo
Skladom

Zobrazovacia jednotka pre Xiaomi M365 Pro elektrokolobežku, použiteľná však aj pre staršiu verziu Xiaomi M365. Poruchy zobrazovacej jednotky sa môžu prejavovať nemožnosťou zapnúť kolobežku, problémami so svetlom, zlou reakciou akcelerátora alebo brzdového senzora. Prípadne sa objavujú rôzne problémy s Bluetooth prepojením s mobilnou aplikáciou. Ak vám nefunguje prepojenie Xiaomi kolobežky s mobilnou aplikáciou, prípadne toto Bluetooth spojenie vypadáva a robí problémy, s najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o chybu v tejto zobrazovacej jednotke.

Nový typ displeja je vhodný aj pre staršiu Xiaomi M365 kolobežku s plnou podporou nových funkcií displeja ako je ukazovateľ rýchlosti, prepínanie rýchlostných režimov, hlásenie porúch a podobne. Po výmene PRO displeja na staršiu Xiaomi kolobežku je nutné aktualizovať firmware cez oficiálnu aplikáciu Xiaomi Home.

Servis v Bratislave

S diagnostikou alebo výmenou displeja / zobrazovacej jednotky vám radi pomôžeme v našom servise Xiaomi elektrokolobežiek v Bratislave >>

Zvoz kolobežky na servis z celého Slovenska

Ponúkame taktiež zvoz vašej elektrickej kolobežky z celého Slovenska do nášho servisného strediska, pričom vy sa o nič nestaráte a my zabezpečíme všetko ohľadom odvozu tam aj naspäť. Viac informácií tu >>

PRO-3B

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo