• Znížená cena

Elektrická kolobežka Kugoo S1 čierna

329,70 €
299,00 € ušetríte 30,70 €
S DPH

Elektrická kolobežka s výborným pomerom cena / výkon. Silný 350W motor, celkový dojazd až 30km, odpružené obe kolesá a plno ďalších funkcií robia z tejto elektrickej kolobežky perfektný mestský dopravný prostriedok za nízku cenu.

Množstvo
Vypredané

Elektrokolobežka je v súčasnosnosti nielen výborným a ekologickým transportným prostriedkom na krátke vzdialenosti, stáva sa aj aktívnym spoločníkom pre voľný čas. Kolobežky Kugoo patria do segmentu porovnateľného s priemernou a vyššou triedou kolobežiek, no napriek tomu si udržujú veľmi nízke ceny.

Elektromotor s výkonom 350W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie sú osadené v spodnom nášlape kolobežky. Na rukoväti ovládate elektrickú brzdu, na zadnom kolese sa nachádza ešte prídavná klasická nožná brzda. Dojazd kolobežky je fantastických 30 km. Celkový dojazd záleží od váhy jazdca a od zložitosti terénu.

Nákupom Kugoo elektrickej kolobežky u nás získate nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 20% na servisné úkony a vybrané náhradné diely počas 3 rokov!

- vyskúšajte si kolobežku napr. na celý deň úplne zadarmo, viac informácií v sekcii požičovňa

Chceli by ste si Kugoo elektrokolobežku najprv vyskúšať?

Prevádzkujeme požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave, kde si môžete elektrokolobežku Kugoo zadarmo vyskúšať. Za poplatok (vratný v prípade nákupu) si ju môžete dokonca požičať na niekoľko hodín alebo niekoľko dní! Cenu za prenájom vám v prípade následného nákupu odpočítame z ceny elektrokolobežky! (max. do 30€)

nastavitelna-vyska2.jpg

Veľké 8 palcové kolesá

Kolobežka Kugoo S1 má veľké bezdušové kolesá z odolného protišmykového materiálu, ktoré zvládnu aj náročnejší terén.


uzamykanie.jpg

Prekoná aj 15 stupňové stúpanie

Výkonný 350W motor nebude mať problém aj s väčším stúpaním. Napríklad 15 stupňové stúpanie prekonáte bez toho aby ste museli kolobežke pomáhať dodatočným odrážaním.


uzamykanie.jpg

Grafický displej

Vďaka farebnému grafickému displeju budete mať prehľad o vašej aktuálnej rýchlosti, prejdených km, stavu batérie alebo dokonca o okamžitej spotrebe energie. Na displeji si viete manažovať rýchlostné limity, prepínať ďalšie informácie alebo meniť celkové nastavenia kolobežky.


kolesa.jpg

Kvalitné Li-ion batérie s dojazdom až 30km

Vďaka vysokej kapacite batérií prejdete s kolobežkou až 30km (záleží však od celkovej váhy jazdca a zložitosti terénu).


kolesa.jpg

Výrazné osvetlenie

Kugoo S1 obsahuje predný LED reflektor, ktorý dokonale poslúži pri znížených svetelných podmienkach. Výstražné červené svetlo sa nachádza aj na zadnom blatníku.


Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 30 km/h
 • Rýchlostné mody: 15 km/h, 25 km/h, 30 km/h
 • Dojazd: 30 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 6Ah
 • Doba nabíjania: do 90% za 2,5 hodiny, do 100% za 4 hodiny
 • Váha: 11 kg
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 120 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: 1x elektrická brzda na rukoväti, 1x zadná nožná brzda
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 350W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 8 palcov
 • Rozmery: 1050 x 450 x 930 mm
 • Rozmery v zloženom stave: 960 x 210 x 330 mm

KS1

Tabuľka dát

Vhodné
pre tínedžerov a dospelých
Hmotnosť
11 kg
Nosnosť
120 kg
Počet koliesok
2
Svietiace kolieska
nie
Ručná brzda
áno
Skladateľné
áno
Elektrický pohon
áno
Farba
Čierna
Výkon
350 W
Dojazd
30 km
Odpruženie
áno
Max. rýchlosť
30 km/h
Grade 
2020-02-21

Kugoo S1

Elektrickú kolobežku Kugoo S1 mám 5 mesiacov a najazdených 700 km v zimných podmienkach, nakoľko jazdím od +5`C.
Výhodou tejto kolobežky je jej nízka hmotnosť, predné a zadné odpruženie, poskladaná sa zmestí v aute aj za predné sedadlá, plné bezdušové kolesá, síce trochu tvrdšia jazda, ale bez defektov. Skladanie kolobežky je jednoduché, len treba postupovať podľa návodu a nie hrubou silou, ako to zobrazujú niektoré videá.
Ja som si u predajcu dokúpil zadné koleso so vzduchovou pneumatikou. Výmena celého kolesa je jednoduchá a jazda citeľne komfortnejšia . Bezdušové koleso si nosím so sebou na dovolenku, aby som nemusel hľadať servis v prípade defektu.
Pri tejto kolobežke je potrebné počítať s dosť prudkým zrýchlením a taktiež prudším brzdením, čo je potrebné vyvažovať prenosom ťažiska. Nie je problém si na to zvyknúť.
Kolobežka zatiaľ funguje bez problémov k mojej spokojnosti, spĺňa to čo som od nej očakával a na čo ju potrebujem. Jediný malý problém čo som mal je, že sa mi uvoľňoval stojan, až sa vydrali závity a musel som to vyriešiť s perovými podložkami a maticami. Jednoduchá oprava a stojan drží a neuvoľňuje sa.
Pred kupovaním elektrickej kolobežky mi predajca ochotne poskytol všetky informácie a rady pri výbere kolobežky, ale samotný výber nechal na mňa, čo sa mi páčilo. S prístupom predajcu som spokojný, nakoľko aj dodanie elektrickej kolobežky bolo bez problémov. Preto tohto predajcu elektrických kolobežiek doporučujem.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
Napísať recenziu

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo