• Znížená cena

Elektrická kolobežka Kugoo S1 čierna

329,70 €
299,00 € ušetríte 30,70 €
S DPH

Elektrická kolobežka s výborným pomerom cena / výkon. Silný 350W motor, celkový dojazd až 30km, odpružené obe kolesá a plno ďalších funkcií robia z tejto elektrickej kolobežky perfektný mestský dopravný prostriedok za nízku cenu.

Množstvo
Dostupné od 25.5.2020

Elektrokolobežka je v súčasnosnosti nielen výborným a ekologickým transportným prostriedkom na krátke vzdialenosti, stáva sa aj aktívnym spoločníkom pre voľný čas. Kolobežky Kugoo patria do segmentu porovnateľného s priemernou a vyššou triedou kolobežiek, no napriek tomu si udržujú veľmi nízke ceny.

Elektromotor s výkonom 350W sa nachádza v prednom kolese a kvalitné Lithium batérie sú osadené v spodnom nášlape kolobežky. Na rukoväti ovládate elektrickú brzdu, na zadnom kolese sa nachádza ešte prídavná klasická nožná brzda. Dojazd kolobežky je fantastických 30 km. Celkový dojazd záleží od váhy jazdca a od zložitosti terénu.

Nákupom Kugoo elektrickej kolobežky u nás získate nasledovné výhody:

- servis dostupný z celého Slovenska, viac informácií >>

- zľava 20% na servisné úkony a vybrané náhradné diely počas 3 rokov!

- vyskúšajte si kolobežku napr. na celý deň úplne zadarmo, viac informácií v sekcii požičovňa

Chceli by ste si Kugoo elektrokolobežku najprv vyskúšať?

Prevádzkujeme požičovňu elektrických kolobežiek v Bratislave, kde si môžete elektrokolobežku Kugoo zadarmo vyskúšať. Za poplatok (vratný v prípade nákupu) si ju môžete dokonca požičať na niekoľko hodín alebo niekoľko dní! Cenu za prenájom vám v prípade následného nákupu odpočítame z ceny elektrokolobežky! (max. do 30€)

nastavitelna-vyska2.jpg

Veľké 8 palcové kolesá

Kolobežka Kugoo S1 má veľké bezdušové kolesá z odolného protišmykového materiálu, ktoré zvládnu aj náročnejší terén.


uzamykanie.jpg

Prekoná aj 15 stupňové stúpanie

Výkonný 350W motor nebude mať problém aj s väčším stúpaním. Napríklad 15 stupňové stúpanie prekonáte bez toho aby ste museli kolobežke pomáhať dodatočným odrážaním.


uzamykanie.jpg

Grafický displej

Vďaka farebnému grafickému displeju budete mať prehľad o vašej aktuálnej rýchlosti, prejdených km, stavu batérie alebo dokonca o okamžitej spotrebe energie. Na displeji si viete manažovať rýchlostné limity, prepínať ďalšie informácie alebo meniť celkové nastavenia kolobežky.


kolesa.jpg

Kvalitné Li-ion batérie s dojazdom až 30km

Vďaka vysokej kapacite batérií prejdete s kolobežkou až 30km (záleží však od celkovej váhy jazdca a zložitosti terénu).


kolesa.jpg

Výrazné osvetlenie

Kugoo S1 obsahuje predný LED reflektor, ktorý dokonale poslúži pri znížených svetelných podmienkach. Výstražné červené svetlo sa nachádza aj na zadnom blatníku.


Technický popis:

 • Maximálna rýchlosť: 30 km/h
 • Rýchlostné mody: 15 km/h, 25 km/h, 30 km/h
 • Dojazd: 30 km (v závislosti od váhy a okolitých podmienok)
 • Batérie: Li-ion 36V 6Ah
 • Doba nabíjania: do 90% za 2,5 hodiny, do 100% za 4 hodiny
 • Váha: 11 kg
 • LCD displej: áno
 • Nosnosť: 120 kg
 • Skladateľnosť: áno
 • Brzda: 1x elektrická brzda na rukoväti, 1x zadná nožná brzda
 • Matreriál tela kolobežky: hliník
 • Výkon motora: 350W
 • Vodeodolnosť: IP54
 • Veľkosť kolies: 8 palcov
 • Rozmery: 1050 x 450 x 930 mm
 • Rozmery v zloženom stave: 960 x 210 x 330 mm

KS1

Tabuľka dát

Vhodné
pre tínedžerov a dospelých
Hmotnosť
11 kg
Nosnosť
120 kg
Počet koliesok
2
Svietiace kolieska
nie
Ručná brzda
áno
Skladateľné
áno
Elektrický pohon
áno
Farba
Čierna
Výkon
350 W
Dojazd
30 km
Odpruženie
áno
Max. rýchlosť
30 km/h
Grade 
2020-02-21

Kugoo S1

Elektrickú kolobežku Kugoo S1 mám 5 mesiacov a najazdených 700 km v zimných podmienkach, nakoľko jazdím od +5`C.
Výhodou tejto kolobežky je jej nízka hmotnosť, predné a zadné odpruženie, poskladaná sa zmestí v aute aj za predné sedadlá, plné bezdušové kolesá, síce trochu tvrdšia jazda, ale bez defektov. Skladanie kolobežky je jednoduché, len treba postupovať podľa návodu a nie hrubou silou, ako to zobrazujú niektoré videá.
Ja som si u predajcu dokúpil zadné koleso so vzduchovou pneumatikou. Výmena celého kolesa je jednoduchá a jazda citeľne komfortnejšia . Bezdušové koleso si nosím so sebou na dovolenku, aby som nemusel hľadať servis v prípade defektu.
Pri tejto kolobežke je potrebné počítať s dosť prudkým zrýchlením a taktiež prudším brzdením, čo je potrebné vyvažovať prenosom ťažiska. Nie je problém si na to zvyknúť.
Kolobežka zatiaľ funguje bez problémov k mojej spokojnosti, spĺňa to čo som od nej očakával a na čo ju potrebujem. Jediný malý problém čo som mal je, že sa mi uvoľňoval stojan, až sa vydrali závity a musel som to vyriešiť s perovými podložkami a maticami. Jednoduchá oprava a stojan drží a neuvoľňuje sa.
Pred kupovaním elektrickej kolobežky mi predajca ochotne poskytol všetky informácie a rady pri výbere kolobežky, ale samotný výber nechal na mňa, čo sa mi páčilo. S prístupom predajcu som spokojný, nakoľko aj dodanie elektrickej kolobežky bolo bez problémov. Preto tohto predajcu elektrických kolobežiek doporučujem.

Napísať recenziu

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo